22.03.2012 11:15   |   Фото-новини
Автор: Станіслав Баранець

Міжнародний день людей із синдромом Дауна

Міжнародний день людей із синдромом Дауна

21 березня - Міжнародний день людей із синдромом Дауна. Уперше цей День відзначили у 2006 році, відтоді його відзначають щороку. Цей день був заснований на VI міжнародному симпозіумі з синдрому Дауна, проведеному в Пальма де Майорка, за ініціативою правлінь Європейської та Всесвітньої асоціацій Даун-синдрому. 21 березня він відзначається тому, що березень – третій місяць, а синдром Дауна – це трисомія за XXI хромосомою.

Всеукраїнська благодійна організація "Даун Синдром" провела свято для дітей-вихованців Центру раннього розвитку.


 

За статистикою, кожна 700 дитина народжується із синдромом Дауна. Це співвідношення однакове в різних країнах, кліматичних зонах, соціальних прошарках.


 

Генетичний збій відбувається незалежно від способу життя батьків, їхнього здоров'я, віку, шкідливих звичок, харчування, освіти, кольору шкіри або національності.


 

В Україні щорічно народжується понад 420 дітей із синдромом Дауна. На сьогодні в нашій країні проживає більше 10 000 людей з таким синдромом, і 8000 із них – діти.


 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100