22.03.2012 18:30   |   Фото-новини
Автор: Дмитро Зезюлін

"Курчата" збирають кошти для українських дітей з синдромом Дауна

Сьогодні група волонтерів з Нідераландів, переодягнених у костюми гігантських курчат, здійснила пішохідну екскурсію по Києву, в ході якої добровольці запрошували киян на благодійну лотерею на користь дітей з синдромом Дауна.Цей день почали відзначати тільки з 2006 року за ініціативи Всесвітньої асоціації Даун Синдром.

 

В цей день в різних країнах проходять акції, спрямовані на інформування населення про можливості людей з синдромом Дауна, про яскраві приклади їх успішної інтеграції в суспільство.

За офіційною статистикою, в Україні щороку народжується більше 400 дітей з таким синдромом. Вірогідність народження такої дитини не залежить від здоров'я або способу життя його батьків.


 

Всеукраїнська благодійна організація "Даун Синдром" заснована в 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. Місія організації - надання допомоги людям з синдромом Дауна та іншими генетичними особливостями та їх сім'ям, їх соціальна адаптація та реалізація права на повноцінне життя.
 

В даний час ВБО "Даун Синдром" об'єднуює понад 520 сімей з усіх куточків України. 2 листопада 2010 відкрито Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна, послугами якого користуються більше 324 сімей з усіх куточків України. Програми Центру для сімей є безкоштовними.


 

Джерело: АМН