23.03.2012 10:20   |   Фото-новини
Автор: Станіслав Баранець

Фотовиставка "+Жінка=Життя"

Фотовиставка "+Жінка=Життя"

22 березня 2012 року ВБО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ" у співпраці з відомим українським фотографом-документалістом Олександром Глядєловим презентували фотовиставку "+Жінка=Життя". Представлені роботи присвячені ВІЛ-позитивним жінкам-лідерам, які роблять вагомий внесок у подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні.
 

Виставка стала одним із підсумків проекту "Гендер і ВІЛ: від патерналізму до активної участі", що впроваджувався Мережею протягом 2010-2012 років за фінансової підтримки Агентства з ґендерної рівності та розширення прав жінок Організації Об’єднаних Націй (UN Women).

Фотографії були спеціально створені Олександром Глядєловим в рамках даного проекту. Перед об’єктивом його фотокамери ВІЛ-позитивні жінки відкрили своє обличчя світові сьогодні, щоб світ повернув своє обличчя до них завтра! "Мої фотографії, як і мої почуття, завжди попереду думок. Я не аналітичний фотограф, я – фотограф живих почуттів і вважаю, що це найважливіше. Більше того, це найшвидший шлях до серця людей, яким ці фотографії адресовані", – зазначає Олександр Глядєлов.Завдяки проекту "Гендер і ВІЛ: від патерналізму до активної участі" та фотовиставці учасники проекту змогли показати, що сьогодні епідемії ВІЛ/СНІД в Україні протидіють не високопосадовці, а звичайні жінки, яких ви можете зустріти на вулиці кожного дня.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100