23.03.2012 10:20   |   Фото-новини
Автор: Станіслав Баранець

Фотовиставка "+Жінка=Життя"

22 березня 2012 року ВБО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ" у співпраці з відомим українським фотографом-документалістом Олександром Глядєловим презентували фотовиставку "+Жінка=Життя". Представлені роботи присвячені ВІЛ-позитивним жінкам-лідерам, які роблять вагомий внесок у подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні.
 

Виставка стала одним із підсумків проекту "Гендер і ВІЛ: від патерналізму до активної участі", що впроваджувався Мережею протягом 2010-2012 років за фінансової підтримки Агентства з ґендерної рівності та розширення прав жінок Організації Об’єднаних Націй (UN Women).

Фотографії були спеціально створені Олександром Глядєловим в рамках даного проекту. Перед об’єктивом його фотокамери ВІЛ-позитивні жінки відкрили своє обличчя світові сьогодні, щоб світ повернув своє обличчя до них завтра! "Мої фотографії, як і мої почуття, завжди попереду думок. Я не аналітичний фотограф, я – фотограф живих почуттів і вважаю, що це найважливіше. Більше того, це найшвидший шлях до серця людей, яким ці фотографії адресовані", – зазначає Олександр Глядєлов.Завдяки проекту "Гендер і ВІЛ: від патерналізму до активної участі" та фотовиставці учасники проекту змогли показати, що сьогодні епідемії ВІЛ/СНІД в Україні протидіють не високопосадовці, а звичайні жінки, яких ви можете зустріти на вулиці кожного дня.

 

Джерело: АМН