07.03.2012 22:03   |   Здорове життя

Мате допоможе зняти стрес і втому

Мате допоможе зняти стрес і втому

КИЇВ. 22 грудня. АМН. Мате знімає втому, нервозність та сприяє покращенню емоційного стану людини, пишуть іноземні ЗМІ. За даними дослідників, напій містить багато вітамінів і мікроелементів, які покращують роботу травної та видільної систем, знижують артеріальний тиск, а також позитивно впливають на імунну систему.

Фахівці вважають рослину унікальним явищем природи.

Відомо, що ще індіанці більше восьми тисяч років тому вживали напій з листя та пагонів вічнозеленого куща Yerba Mate, також відомого як Гостролист парагвайський.

Як повідомляв АМН, Інститут персоналу та розвитку провів дослідження і з'ясував, що стрес став найпоширенішою причиною, через яку людина втрачає працездатність на довгий час.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100