04.03.2012 21:02   |   Здорове життя
Автор: Ольга Завгородня

Вагітні, які споживають рибу, мають більше шансів народити розумну дитину – вчені

Вагітні, які споживають рибу, мають більше шансів народити розумну дитину – вчені

КИЇВ. 4 березня.  АМН. Вагітні жінки, в раціоні яких є риба, мають більше шансів народити розумну дитину, ніж ті, хто не споживає такий продукт, повідомили дослідники з Медичної школи Гарварду на офіційному сайті навчального закладу.

Вчені провели дослідження, в ході якого з’ясувалось, що якщо у другому триместрі вагітності жінка "налягає" на рибу, то її дитина краще буде справлятися з тестами на розумовий розвиток.
Для інтелекту і пам'яті дитини сприятливий також і лецитин. Діти, що народилися у матерів, які отримували під час вагітності лецитин, володіли кращою пам'яттю.

Як повідомлялося раніше, у світі не так багато продуктів, багатих на корисні для серця і судин  амінокислоти. У рибі ж вони містяться в надлишку, так само як і вітаміни A, D, E, залізо, фосфор, кальцій, магній, цинк та селен.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100