08.03.2012 15:12   |   Здорове життя
Автор: Ольга Завгородня

Вживання риби захищає від хвороби Альцгеймера – дослідники

Вживання риби захищає від хвороби Альцгеймера – дослідники

КИЇВ. 8 березня.  АМН. Вживання риби раз на тиждень знижує шанси старечого недоумства в 5 разів та зберігає об’єм мозку, пишуть західні ЗМІ.

У американському дослідженні Пітсбурзьких вчених взяли участь 260 осіб без проблем з когнітивними функціями. Учасники заповнювали анкети і проходили сканування мозку. У своєму аналізі експерти врахували такі чинники, як вік, стать, рівень освіти, расова приналежність, вага і рівень фізичної активності.

В ході дослідження з’ясувалось, що вживання вареної або запеченої риби сприяє зміцненню зв'язків між нейронами в сірій речовині головного мозку. Також риба підвищує стійкість мозку до дегенеративних змін і розвитку хвороби Альцгеймера.

Нагадаємо, що хвороба Альцеймера, на думку деяких вчених, викликана дисбалансом металів у мозку людини.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100