11.03.2012 21:03   |   Здорове життя
Автор: Дмитро Зезюлін

Віагра корисна для серця

Віагра корисна для серця

КИЇВ. 11 березня. АМН. Дослідник Вольфганг Лінке з Рурського університету в Німеччині та його колеги продемонстрували, що віагра допомагає серцю, роблячи його менш жорстким, публікує журнал Сіrculation.

Прийом ліків робить надто жорсткі стінки серцевих камер більш еластичними. Тим самим віагра здатна принести користь пацієнтам з діастолічною серцевою недостатністю.

"Такі люди мають аномально непіддатливі шлуночки, які не заповнюються кров'ю в достатньому обсязі. Через це кров у легенях "пробуксовує", виникають проблеми з диханням. Майже половина пацієнтів швидкої допомоги, що надходять до лікарні з серцевою недостатністю, знаходяться саме в такому стані", - прокоментував очільник дослідження.

Учені встановили, що віагра активізує фермент, який сприяє розслабленню білка титину в клітинах серцевого м'яза. Титин, за словами дослідників, схожий на гумову стрічку і вносить вирішальний вклад в жорсткість серцевої системи. Ефект спостерігали в собак з діастолічною серцевою недостатністю через всього декілька хвилин після прийому препарату.

 Як повідомлялося раніше, препарат , власне й, розроблявся для сердечників та гіпертоніків, а його більш відоме застосування стало результатом побічного ефекту, якого ніхто не чекав.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100