30.03.2012 13:23   |   Здорове життя
Автор: Наталя Казакова

Десерт допоможе при переїданні

Десерт допоможе при переїданні

КИЇВ. 30 березня.  АМН. Вчені орловського шпиталю розробили незвичний підхід, який дасть змогу позбавитися від почуття тяжкості в шлунку навіть після повноцінного святкового застілля, передають російські ЗМІ.

Експерти пропонують звернути увагу на солодощі. Як показало дослідження, цукор стимулює блукаючий нерв, який контролює процес травлення, мову, дихання та інші важливі функції організму.

Солодощі посилюють сигнали шлунку через блукаючий нерв, через що він розслаблюється і може вміщувати більше їжі. Таким чином, солодкі страви допомагають людині їсти більше, не відчуваючи дискомфорту.
В той же час, розслаблений м’яз шлунку призводить до того, що уже вжита їжа більш зручно розташовується всередині. Через це навіть перенаповнений шлунок не викликає в людини дискомфорту.

Саме тому вчені не рекомендують відмовлятися від десерту.

Як повідомлялося раніше,експерти радять також солодощами лікувати осінні депресії.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100