09.03.2012 16:31   |   Здорове життя
Автор: Ольга Завгородня

Жінки, які п’ють каву, менш схильні до депресії - дослідження

Жінки, які п’ють каву, менш схильні до депресії - дослідження

КИЇВ. 9 березня.  АМН.  Жінки, які випивають кілька чашок кави щодня, менш схильні до депресії. Причини такого явища не з’ясовані, проте дослідники вважають, що кофеїн здатен впливати на хімічні процеси в мозку, передає ВВС.
 
Вчені порівняли стан жінок, які випивали приблизно по одній чашці кави на тиждень, з тими, хто вживав напій по два-три рази на день. Дослідження показали, що ризик розвитку депресії у другої групи був на 15% нижчим. У жінок, що випивали по чотири чашки кави на день, ризик знижувався приблизно на 20%.

Проте також виявилось, що поціновувачі кави були більш схильні до куріння і вживання алкоголю. Їх набагато менше цікавили походи до церкви, благодійна робота або допомога місцевій громаді. Ще одна особливість цієї групи жінок полягала в тому, що вони менше страждали від ожиріння, підвищеного кров'яного тиску і діабету.

Вчені відзначають, що результати їх роботи збігаються з підсумками попередніх досліджень, які виявили меншу частоту суїцидів серед людей, що вживають каву. На їхню думку, ключову роль в цьому може відігравати кофеїн, який, як відомо, підсилює почуття задоволення від життя і переповненості енергією.

Як повідомлялось раніше, кава притуплює швидкість реакції головного мозку в чоловіків.
в.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100