11.03.2012 23:02   |   Здорове життя
Автор: Ярослав Остафійчук

Малорухливий спосіб життя негативно впливає на психіку

Малорухливий спосіб життя негативно впливає на психіку

КИЇВ.  11 березня. АМН. Британські вчені вкотре довели, що малорухливий спосіб життя негативно впливає не лише на фізичне, а й психічне здоров’я, повідомляють західні ЗМІ.

Згідно з результатами проведених досліджень, у малоактивних людей удвічі більше шансів впасти в депресію у порівнянні з тими, хто багато рухається. Окрім того, є достовірні дані, які вказують на те, що фізичні навантаження - хороші ліки від депресії, зазначають науковці.

Також вчені стверджують, що фізична активність на третину зменшує ризик розвитку хвороби Альцгеймера. Вони поки не можуть пояснити такий значний ефект, проте припускають, що він може бути обумовлений поліпшеннями у функціонуванні серцево-судинної системи, а також зміною хімічних процесів у головному мозку.

Як повідомлялося раніше, в 2012 році профільні державні органи спробують відродити моду на спорт в Україні.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100