21.08.2012 03:02   |   Здорове життя
Автор: Ярослав Остафійчук

Цибуля захищає від старіння – вчені

Цибуля захищає від старіння – вчені

КИЇВ. 12 березня. АМН. Французькі вчені з'ясували, що регулярне вживання цибулі уповільнює старіння мозку, повідомляють західні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, результати якого свідчать про молодильні властивості цибулі. Коли з цибулі в кров потрапляють активні сірчані з'єднання, відбувається омолодження клітин мозку. В основному це стосується зон, відповідальних за емоції і пам'ять.

Нагадаємо, раніше вчені з'ясували, що цибуля має протиракові властивості, зміцнює імунітет, загоює рани і виліковує від інфекцій.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100