11.06.2014 17:44   |   Здорове життя
Автор: Тетяна Ганницька

Тренування допомагають рости корисним бактеріям, що запобігає ожирінню

Тренування допомагають рости корисним бактеріям, що запобігає ожирінню

КИЇВ. 11 червня. АМН. Вчені знайшли ще один "плюс" фізичної активності. Співробітники Університетського коледжу Корк вважають, що тренування підвищують відсоток корисних бактерій, що містяться в шлунково-кишковому тракті людини, пише The Austrian Tribune. А корисні бактерії запобігають розвитку низки захворювань, включаючи ожиріння.

Виходить замкнене коло: людина не тренується і у нього падає рівень корисних бактерій. У результаті йде набір ваги і послаблюється імунітет. Вчені забирали зразки стільця і крові у 40 професійних гравців регбі. Зразки перевірялися на бактеріальне різноманітність. Також їх порівнювали із зразками 46 здорових чоловіків, які не займалися спортом. 50% з них мали нормальний Індекс маси тіла (25 і менше), а в інших-Індекс перевищував 28.

Всі учасники дослідження розповідали, як часто вони їли продукти зі списку у 187 різних позицій протягом 4 тижнів до аналізів. Враховувалися і рівні звичної фізичної активності. Отже, у спортсменів було менше запальних маркерів і кращий метаболічний профіль. І, що важливо, у них відзначалася велика бактеріальна різноманітність. Зокрема, фіксувався високий рівень Akkermansiaceae - бактерії, що рятує від ожиріння.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100