28.06.2014 14:17   |   Здорове життя
Автор: Тетяна Ганницька

Брокколі та інші види капусти - ідеальні продукти для астматиків

Брокколі та інші види капусти -  ідеальні продукти для астматиків

КИЇВ. 28 червня. АМН. Як було встановлено, брокколі, приготована на пару, допомагає очистити дихальні шляхи, запобігає погіршенню стану людей з хворобами легень. Брокколі, навіть може зменшити або звернути назад пошкодження легенів, передає The New Zealand Herald.

Крім брокколі, аналогічним ефектом володіють капуста білокачанна, брюссельська, кольорова і китайська капуста. Тести показали, що брокколі безпосередньо впливала на тканини дихальних шляхів і полегшує дихання у людей з астмою та алергією. В результаті блокада дихальних шляхів майже повністю усувалася. Брокколі стане порятунком для людей, які не реагують на звичайну терапію.

Головне, щоб була мінімальна термічна обробка. Капуста повинна хрумтіти на зубах. Між тим, брокколі - один з тих продуктів, які діти так не люблять. Дієтологи радять маскувати брокколі, використовуючи інші продукти, або називати їх "дрібненькі деревами".. Може знадобитися до 12 спроб, перш ніж дитина полюбить брокколі. За даними Університету Мельбурна, щоб відчути ефект брокколі, варто з'їдати до двох мисок.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100