04.12.2014 17:30   |   Здорове життя
Автор: Тетяна Ганницька

Вчені назвали ідеальний проміжок часу для прийому їжі

Вчені назвали ідеальний проміжок часу для прийому їжі

КИЇВ. 4 грудня. АМН. Якщо хочете позбутися зайвих кілограмів, то протягом дня період між першим і останнім прийомом їжі не повинен перевищувати 12 годин. Це стверджують американські вчені з науково-дослідного незалежного інституту The Salk Institute for Biological Studies, передає УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

Незалежно від типу дієти, головне - не виходити за рамки 12-годинного тимчасового обмеження. Наприклад, харчуватися можна в тимчасовому вікні з 8 ранку до 8 вечора. Правильний розпорядок прийому їжі допомагає домогтися гарних результатів.

За словами Сатчідананда Панди, доцента лабораторії регуляторної біології, який керував дослідженням, висновки про важливість тимчасового обмеження прийому їжі дозволили зробити успішні експерименти на мишах.

Так, в ході експерименту було встановлено, що подібне тимчасове обмеження запобігло у лабораторних мишей розвиток метаболічних проблем, таких як ожиріння і високий рівень холестерину.

Результати дослідження опубліковані в журналі Cell Metabolism, і вони представляють нові докази того, що перекушування в пізній час доби дійсно веде до ожиріння.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100