17.09.2018 10:20   |   Здорове життя

Українців попередили про можливу дратівливість через вплив погоди

Українців попередили про можливу дратівливість через вплив погоди

КИЇВ. 17 вересня. АМН. Згідно з графіком ефективної температури за показником Миссенарда, в Україні на цьому тижні, 17-20 вересня, очікуються субкомфортні погодні умови. Про це повідомляє  Укргідрометцентр.

"Протягом тижня, у ранкові та вечірні години, 17-20 вересня, люди можуть відчувати помірне теплонавантаження. Зростає збудливість та дратівливість, відмічається зниження імунітету, перепади емоційної активності, зниження уваги та працездатності, підвищена сонливість", - повідомили прес-службі.

Крім того в гідрометцентрі відмітили, що поки не відомо про прогноз погоди на п’ятницю та його можливий вплив на здоров’я.

Нагадаємо, сезон пилкування в Україні йде на спад - починаючи з поточного тижня пилок амброзії залишиться актуальним алергеном лише для півдня, сходу та Закарпаття. Тут можуть спостерігатись помірні до високих концентрації цих пилкових зерен.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100