18.09.2018 09:42   |   Здорове життя

У семи областях батькам почали видавати "пакунки малюка"

У семи областях батькам почали видавати "пакунки малюка"

КИЇВ. 18 вересня. АМН. У семи областях України породіллі почали отримувати “пакунки малюка”, передає Мінсоцполітики.

“За інформацією, що є у розпорядженні Мінсоцполітики, станом на 17 вересня 2018 року від Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) щодо забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні, сім областей України почали отримувати „Пакунки малюка“ для надання породіллям, а саме: Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Черкаська області”, — йдеться у повідомленні міністерства.

Зазначається, що органи соцзахисту населення у цих областях розпочали доставку допомоги тим жінкам, які народили дитину та були виписані з пологових будинків у першій половині вересня.

Станом на 17 вересня до вказаних областей поставлено 2 494 “пакунки малюка”, з яких 411 пакунків уже передані породіллям.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100