18.09.2018 15:33   |   Здорове життя

Вчені вважають, що вагітна не повинна їсти за двох

Вчені вважають, що вагітна не повинна їсти за двох

КИЇВ. 18 вересня. АМН. Вчені розвінчали міф про те, що вагітній жінці треба їсти у два рази більше, ніж зазвичай. Про те, скільки ж потрібно їсти майбутній мамі розповіли вчені з Китайського університету Гонконгу, пише The Daily Mail.

Вони спостерігали за 900 вагітними та дійшли висновку, що майбутні матері, які мали надмірну вагу під час вагітності, більше схильні мати дітей, які розвинули резистентність до інсуліну - головного попередника цукрового діабету другого типу.

До семирічного віку їх діти також частіше мали надмірну вагу та підвищений кров'яний тиск, маючи загрозу серцевих захворювань та інсультів у пізнішому житті.

"Ми виявили докази зв'язку між вагою вагітної та кількома кардіометаболічними факторами ризику у дітей у віці семи років, незалежно від індексу маси тіла матері до вагітності та рівня глюкози під час вагітності", - зазначають вчені.

Ці висновки мають важливі наслідки для профілактики та лікування.

"Існує потреба у підвищенні обізнаності та контролю за збільшенням ваги під час вагітності", - додають науковці.

Інститут медицини США рекомендує матерям зі здоровою вагою під час вагітності не набирати менше 7 кілограмів, але при цьому не перевищувати показник у 17 кілограмів.
Матері, які мають надмірну вагу з індексом маси тіла від 25 до 30 і більше, повинні набирати не більше 7 кілограм.

Попередні дослідження 1,3 мільйона вагітностей у всьому світі показали, що 47% жінок під час вагітності набирають занадто велику вагу, 23% мають надмірну вагу, і лише 30% відповідають цим настановам.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100