19.09.2018 14:01   |   Здорове життя

ВООЗ назвала основні проблеми в охороні здоров'я дітей в Європі

ВООЗ назвала основні проблеми в охороні здоров'я дітей в Європі

КИЇВ. 19 вересня. АМН. В останній версії доповіді ВООЗ про хід роботи «Ситуація з охороною здоров'я дітей і підлітків в Європі» представлено огляд стану справ в сфері охорони здоров'я дитячого та підліткового населення в Європейському регіоні ВООЗ.

У центрі уваги наступні напрямки роботи: охорона психічного здоров'я, проблема надлишкової маси тіла/ожиріння і поведінка підлітків, пов'язана з культивуванням ризиків.

Зокрема, в доповіді йдеться про те, що:

• охороні психічного здоров'я, як і раніше не приділяється належної уваги - лише одна четверта частина країн збирає дані про кількість дітей, які пройшли курс лікування у фахівця з психічного здоров'я;

• в половині країн не регламентується практика збуту продуктів харчування для дітей не дивлячись на високі показники дитячого ожиріння в масштабі Регіону і низькі рівні фізичної активності;

• майже половина країн не має політики, що регулює доступність шкідливої ​​для здоров'я їжі в школах;

• 2 з 5 дівчат і 1 з 3 юнаків, які ведуть статеве життя, не захищаються під час акту;

• в одній третині країн не забезпечується передбачене законом право на контрацепцію без згоди батьків для осіб віком до 18 років.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100