21.09.2018 11:51   |   Здорове життя

Більшість підлітків проти того, щоби медичні дані передавали батькам без їхньої згоди

Більшість підлітків проти того, щоби медичні дані передавали батькам без їхньої згоди

КИЇВ. 21 вересня. АМН. Сексуальна просвіта — найбільш затребуваний урок у школі, присвячений здоров’ю. Такі дані онлайн-опитування оприлюднив проект U-report.

За даними опитувань U-Report серед молоді, чверть опитаних (26,6%) хотіли б отримувати консультації сімейного лікаря через соціальні мережі та месенджери, а 24,3% — телефоном. Загалом 43,8% повідомили, що вже обрали свого лікаря.

Найбільш затребуваний урок в школі, присвячений здоров’ю — сексуальна просвіта (32%), за ним йдуть надання невідкладної допомоги (28%), здорове харчування (23%), принципи здорового способу життя (16%).

63,1% підлітків, які брали участь у опитуванні, негативно ставляться до легких наркотиків, і водночас 61% стикались з ситуацією, коли їм пропонували наркотики.

56% опитуваних цікавлять міфи, пов’язані з ВІЛ-інфекцією, 44,4% вважають відеоролики, анімацію і комікси найбільш цікавою формою інформування про ВІЛ. ТБ-програми (12,7%) і тематичні листівки (11%) — найменш цікаві для молоді форми.

Медичний заклад — перший в черзі вибору (85,9%), коли молодь потребує тестування чи ліків. Головне очікування від закладу — конфіденційність (62,6%). 82% опитаних підлітків проти того, щоб їхні медичні дані передавалися батькам без їхньої згоди.

20,4% опитуваних курять, при чому 7,5% з них почали курити з безпечного на погляд багатьох кальяну. 60,4% опитуваних бачили рекламу цигарок — в кіосках (56,8%), супермаркетах (48,9%) і навіть інтернеті (25,5%).

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100