11.10.2018 15:54   |   Здорове життя

У МОЗ розповіли, кому протипоказана вакцина від грипу

У МОЗ розповіли, кому протипоказана вакцина від грипу

КИЇВ. 11 жовтня. АМН. Вакцинація проти грипу протипоказана пацієнтам з алергією на курячий білок, людям з недостатньою масою тіла, пацієнтам з гострими хворобами і високою температурою тіла. Про це заявив генеральний директор Центру громадського здоров'я Володимир Курпіта на брифінгу.

"До безумовних протипоказань належить гіперчутливість до будь-якого з компонентів вакцини – зокрема до курячого м'яса і курячого білка, оскільки вакцина виробляється на курячих ембріонах. Крім того, до показань належить недостатня вага тіла – менше, ніж вікові особливості, пацієнти з гострими хворобами і підвищена температура (тіла – ред.) віще 38 градусів, а також період одужання", - зазначив чиновник.

За його словами, крім того, низку протипоказань може виявити в пацієнта лікар, тому консультація медика перед вакцинацією обов’язкова.

При цьому він додав, що, зокрема, щеплення проти грипу дітям від 6 місяців можна роботи одночасно із введенням інших – планових – вакцин. Крім того, не є протипоказанням період відновлення організму після оперативного втручання, оскільки, навпаки, в цей час імунітет пацієнта є послабленим і потребує більш посиленого захисту.

Нагадаємо, за даними Центру громадського здоров'я, протягом першого тижня поточного місяця, з 1 по 7 жовтня, на грип і ГРВІ захворіли 143 052 людини. З них 71,2% - діти віком до 17 років.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100