27.02.2019 15:30   |   Здорове життя

Київський метрополітен хоче встановити дефібрилятори

Київський метрополітен хоче встановити дефібрилятори

КИЇВ. 27 лютого. АМН. Київський метрополітен просить підтримати ініціативу щодо встановлення у метро дефибриляторів і проголосувати за петицію. Про це повідомляється на сторінці метрополітену у Facebook. Відповідне електронне звернення розміщено на на сайті електронних петицій Київської міської ради.

"У Київському метрополітені спостерігалися смертельні випадки. Якби станції були оснащені дефибриляторами, можливо смерті можно було би запобігти. КП "Київський метрополітен" має достатньо підстав і повноважень для залучення експертів, які б допомогли вирішити питання надання екстреної домедичної допомоги, організувати тендерні закупівлі і придбати дефібрилятори, а також навчити співробітників Метрополітену основним правилам надання такої допомоги і виробити стратегію безпеки для пасажирів", - зазначається на сайті.

Петицію було зареєстровано 21 січня. Наразі зібрано 934 підписи з 10 тисяч необхідних для виконання ініціативи. Голосування триватиме до 21 березня.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100