03.03.2019 19:33   |   Здорове життя

Сезонна алергія: як не стати жертвою

Сезонна алергія: як не стати жертвою

КИЇВ. 3 березня. АМН. Підготуватися та легко перенести сезонні симптоми алергії найкраще допоможе професійне лікування, а також дотримання певних рекомендацій. Про це розповіла алерголог Київського міського алергоцентру Олена Бачинська.

"Зараз, поки холодно і морози, ще немає проявів полінозу (сезонного алергічного захворювання – ред.) у людей, ще можна встигнути провести лікування алергенами, щоб легко перенести сезон цвітіння", - зазначила Бачинська.

За її словами, гарно почувати себе протягом весняного та літнього періоду допоможе, передусім, передсезонне лікування алергії.

Крім того, під час сезонного цвітіння варто дотримуватися певних рекомендації: у вітряну погоду намагатися бути вдома, не відкривати вікна в авто, носити головні убори, вмиватися при поверненні додому, промивати ніс соляними розчинами.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100