23.10.2019 09:17   |   Здорове життя

Актуалізовано перелік протипоказань для щеплень

Актуалізовано перелік протипоказань для щеплень

КИЇВ. 23 жовтня. АМН. Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька підписала наказ, яким актуалізовано перелік проотипоказань для проведення вакцинації. 

«Забезпечити рівень охоплення щепленнями не нижче 95% - одна із завдань програми діяльності Кабінету Міністрів України.

Підписала наказ, яким актуалізовано перелік медичних протипоказів до проведення профілактичних щеплень. Тепер слово за Міністерство юстиції України, яке повинно забезпечити державну реєстрацію цього наказу», - повідомила міністр.

На думку Скалецької, надмірний, обтяжений, інколи необґрунтований перелік протипоказань до проведення профілактичних щеплень був значною перепоною для досягнення високого рівня охоплення населення. Новий перелік протипоказів розроблено з урахуванням рекомендацій Національної технічної групи експертів з питань імунізації, які базуються на доказовій медицині та рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я і Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC).
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100