12.03.2012 22:01   |   Здорове життя
Автор: Ольга Завгородня

Недосипання погіршує пам'ять

Недосипання погіршує пам'ять

КИЇВ. 12 березня. АМН. Люди, які часто мало сплять, мають гіршу пам'ять. Відповідні результати експерименту оприлюднили японські вчені, пишуть західні ЗМІ.

Дослідники показували учасникам експерименту серію відеороликів з автомобільними аваріями і зі спокійною їздою, а потім поділили піддослідних на дві групи. Одній надали можливість виспатися, а іншу позбавили сну.

З'ясувалося, що люди з першої групи краще пам'ятали подробиці всіх аварій і не могли досить довгий час сісти за кермо автомобіля. А ось ті, яких позбавили сну, дороги абсолютно не боялися.

Дослідники сподіваються, що результати досліджень допоможуть їм у розробці нового способу боротьби з посттравматичним стресовим розладом.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100