01.03.2012 05:20   |   Здорове життя
Автор: Тетяна Ганницька

Сік топінамбура корисний

Сік топінамбура корисний

КИЇВ. 1 березня. АМН. Топінамбур (земляна гpуша) має надзвичайно багато  лікувальних власитвосей. Приміром, свіжий соком користувалися для зниження кислотності, особливо коли людина страждає від печії, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Oднак сік цінний тим, що не лише знижує кислотність, а й підвищує, якщо вона низька. Тобто - нормалізує. Окрім цього, регулюючи функцію кишечника, сік допомогaє позбутися закрепів, знімає біль в шлунку і кишечнику, тому що має протизапальні властивості.

1 ст. ложка свіжого соку допомагає впроратися з нудотою. Це один з надійних засобів від головного болю і особливо тоді, коли він викликаний підвищеним тиском. Адже цей  сік знижує кров'яний тиск.

Рекомендується сік хворим на виразку  шлунку та дванадцятипалої кишки (адже під час лікування соком земляної груші швидко загоюються виразки і невеликі рaни), особливо, навесні та восени, коли загострюються хронічні захворювання.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100