01.03.2012 07:59   |   Здорове життя
Автор: Ксенія Щербак

Гороскоп на сьогодні

Гороскоп на сьогодні

КИЇВ.1 березня. АМН. Сьогодні 10-й місячний день. Місяць у Близнюках. За прикметами цього дня можна не спостерігати, однак, кепський настрій і різке зниження життєвих сил в цей день, вказують на термінову необхідність зайнятися своїм здоров'ям і докорінно змінити свій спосіб життя. Якщо захворіти в цей день, то хвороба дуже небезпечна своїми наслідками у майбутньому.

Але при цьому, сьогодні найкращий день для лазні.

Всім хворим в цей день легше, навіть безнадійним. Тому що сьогодні посилюється енергії життя в людському організмі, сили можуть бити просто фонтаном.

Це день відпочинку, але відпочинку активного. Ці сили треба направити на зміцнення стосунків у родині, на благоустрій житла.

Добре в цей день подумати про традиції своєї родини, своїх предків, про те, як ці традиції підтримати і зміцнити. І взагалі споглядання у всіх сенсах - головний девіз цього дня.

Якщо в цей день наснився приємний сон, швидше за все, на жаль, він не збудеться. Навпаки сон, що викликав у вас тривогу і змусив похвилюватися, може виявитися віщим.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100