01.03.2012 14:23   |   Здорове життя
Автор: Ольга Завгородня

Ми маємо хибне уявлення про авітаміноз – експерт

Ми маємо хибне уявлення про авітаміноз – експерт

КИЇВ. 1 березня. АМН. Авітаміноз, який мають на увазі більшість людей, насправді не звичайна нестача вітамінів. Про це на прес-конференції повідомила терапевт  Юлія Лялюхіна.

"Термін "авітаміноз" застосовується не зовсім правильно. Авітаміноз – це глибока нестача вітамінів. Він викликає розвиток цинги, курячої сліпоти. А звичайна нестача корисних речовин  протягом року називається гіповітамінозом" – наголосила вона.

За словами експерта , весняна нестача вітамінів спричинена споживанням фруктів та овочів з низьким вмістом корисних речовин. Адже більшість з них зібрані восени і за зиму втрачають свою цінність.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100