01.03.2012 21:27   |   Здорове життя
Автор: Анна Бельдій

За фотографією дитини можна діагностувати 10 захворювань

За фотографією дитини можна діагностувати 10 захворювань

КИЇВ. 1 березня. АМН. Звичайний фотоапарат зі спалахом може послужити відмінним інструментом для діагностики проблем із зором. Про це АМН заявив головний дитячий офтальмолог МОЗ України Юрій Барінов.

"Близько 10 захворювань органів зору можна розпізнати за допомогою фотоапарата зі спалахом. Всім знайомий « ефект червоних очей », який з'являється на фото через спалах. Так от якщо на фотографії дитини не буде цього ефекту, то потрібно терміново бігти до лікаря-офтальмолога . Існують забобони, мовляв, до якогось віку зі спалахом дитину не можна фотографувати. насправді не тільки можна, але і потрібно, це простий і якісний спосіб діагностики ".

Фахівець підкреслив, що завдяки такому способу можна виявити такі небезпечні захворювання як глаукома, помутніння сітківки, косоокість - близько 10 діагнозів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100