02.03.2012 03:30   |   Здорове життя
Автор: Тетяна Ганницька

Сон з віком не погіршується

Сон з віком не погіршується

КИЇВ. 2 березня. АМН. Американські вчені з'ясували, що якість сну з віком покращується, повідомляє BBC. Дослідження провела група фахівців під керівництвом Майкла Гренднера з Пенсільванського університету у Філадельфії.

Гренднер і його колеги проаналізували дані опитування, в якому брали участь понад 155 тисяч американців. Анкета  складалася  з двох частин: перша -  стосувалася питання порушень сну, інша - втоми, яку відчували учасники дослідження.

Згідно з  результатами дослідження, частота порушень сну і почуття втоми,  в цілому знижувалася з віком. Зокрема, у чоловіків якість сну поліпшувався в період з 18 до 54 років, потім  було погіршення, а з 59 років сон знову починав поліпшуватися. У жінок спостерігалася аналогічна тенденція, щоправда, найгірше американки спали у віці від 40 до 59 років.

Гарднер зазначив, що дослідники очікували отримати протилежні результати. За його словами, навіть якщо насправді якість з віком погіршується, суб'єктивно літні люди вважають, що сплять краще, ніж у молодості.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100