02.03.2012 06:14   |   Здорове життя
Автор: Тетяна Ганницька

Жіноче лібідо підвищує мигдаль

Жіноче лібідо підвищує мигдаль

КИЇВ. 2 березня. АМН. На думку фахівців, щоб пробудити в жінці пристрасть, досить трохи змінити її раціон. А саме, включити в нього продукти-афродізіаки, вважають медики, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели експеримент, під час  якого встановили, що для підвищення жіночого лібідо, в першу чергу, жінкам варто включити в свій раціон харчування мигдаль. На другому місці  - пророщена пшениця. Вона містить амінокислоту, яка робить судини еластичними і підсилює приплив крові до всіх органів. Також фахівці додали, що насіння гарбуза долучається до  трійки лідерів жіночих афродизіаків. Вони регулюють рівень тестостерону в крові, від якого залежить сексуальне бажання.

Експерти рекомендують представникам обох статей вживати в їжу соєві боби,оскільки  вони забезпечують вироблення секрету для змащення жіночих статевих органів, а для чоловіків слугують профілактикою простатиту.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100