02.03.2012 10:59   |   Здорове життя
Автор: Дмитро Зезюлін

Запоріжців просять здати кров для онкохворих дітей

Запоріжців просять здати кров для онкохворих дітей

КИЇВ. 2 березня. АМН. Запорожців просять здати донорську кров для онкохворих дітей. Акція проходить в рамках проекту "Любов милосердствує".  Про це пише "Сайт міста Запоріжжя" з посиланням на Запорізьку єпархію.

"Маленькі пацієнти гостро потребують донорах крові. Тому обласна станція переливання крові долучилася до акції "Любов милосердствує "і спеціально виділила дні для обслуговування донорів для онкохворих дітей - 2, 6, 21 і 30 березня. Крім цього медики приймуть усіх бажаючих поділитися своєю кров'ю в будь-який зручний для донора день ", - говорять в Запорізькій єпархії.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100