03.03.2012 05:48   |   Здорове життя
Автор: Тетяна Ганницька

Цукор прискорює процес старіння

Цукор прискорює процес старіння

КИЇВ. 3 березня. АМН. Регулярне вживання цукру в великих кількостях прискорює старіння організму, вважають дієтологи, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Фахівці пояснили, що пристрасть любителів солодкого до цукру викликає процеси, через які в організмі формуються молекули під назвою кінцеві продукти глікування (AGE).

Шкода від впливу цих молекул полягає у пошкодженні колагену і еластину, що надають шкірі пружності. Крім того, AGE скорочує кількість антиоксидантів, які також зберігають молодість шкіри.

Експерти пояснили, що надмірне споживання цукру пов'язано не тільки з любов'ю до поїдання цукерок та інших солодощів, але і з хлібом, йогуртом, газованими напоями, мюслі, різними сирками.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100