10.03.2012 09:28   |   Здорове життя
Автор: Дарія Шамаєва

Заморожені овочі корисніші своїх свіжих аналогів

Заморожені овочі корисніші своїх свіжих аналогів

КИЇВ. 10 березня. АМН. Нове дослідження, проведене британським Institute of Food Research на пару з найбільшим виробником заморожених продуктів, довело, що заморожені овочі можуть бути більш поживними порівняно зі свіжими продуктами, що продаються в магазині, пише "Mail Online".

Як виявилося, до того моменту, коли "свіжі" овочі доберуться до вашого столу, вони втратять до 45% корисних речовин. Час, проведений в сховищі, в процесі транспортування, плюс перебування на полицях магазину. У результаті проходить більше двох тижнів

Квасоля за таких умов може втратити до 45% корисних речовин, брокколі та цвітна капуста - 25%, горошок до 15%, а морква до 10%. На противагу їм, заморозка овочів, яка відбувається майже відразу після збору врожаю, дозволяє зберігати більше вітамінів і корисних речовин. Основні поживні речовини, які містяться в овочах і перешкоджають розвитку раку, - вітамін С і глюкозинолатів. Так в замороженому горошку на 30% більше вітаміну С, ніж у його свіжому аналогу, а заморожена квасоля містить на 45% більше вітаміну, ніж свіжа.

Дану ситуацію коментує дієтолог, доктор Сара Сченкер: "Як тільки ви зібрали овоч, корисні речовини в ньому починають зникати. Тому, він буде абсолютно порожній до того моменту, коли потрапить на тарілку, хоча 80% покупців так не вважає. Свіжозаморожені овочі - зручний і хороший спосіб донести до нас природне багатство ".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100