30.03.2012 13:32   |   Здорове життя
Автор: Дарія Шамаєва

Залежність від коли мало не вбила жінку

Залежність від коли мало не вбила жінку

КИЇВ. 30 березня. АМН.36-тирічна Клер Айтон з Уорікшір постійно відчувала нестерпний спрагу, сильну втому і страждала від зайвої ваги. Дані проблеми змусили її звернутися до лікаря. Аналізи крові не виявили яких-небудь проблем. Тоді жінка вирішила шукати відповіді у гіпнотизера, пише The Daily Mail.

Сеанс гіпнозу виявив причину - залежність від дієтичної коли. Дійсно, жінка пізніше зізналася, що протягом десяти років щодня випивала близько трьох літрів на день солодкої газованої води. У рік така пристрасть обходилося їй в 1300 фунтів. Жінка погладшала на 19 кілограмів, і її вага становить 86 кілограмів. У неї з'явилися головні болі, загальний стан нездужання.

Як тільки вона перестала пити колу, замінивши її водою, самопочуття жінки відразу покращилося і вона схудла на 2 кілограми. Експерти відзначають: багато людей помилково вважають, ніби дієтична кола не зашкодить їхньому здоров'ю і талії. Однак це не так. Більш того, було встановлено, що підсолоджувачі підсилюють тягу до солодощів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100