07.03.2012 01:39   |   Здорове життя
Автор: Тетяна Ганницька

Сік з буряка підвищує витривалість

Сік з буряка підвищує витривалість

КИЇВ. 7 березня. АМН. Британські вчені з університету Екстера, провівши серію експериментів, дыйшли висновку, що сік з буряка підвищує  витривалоість і дозволяє людині займатися фізичними вправами на 16% довше, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вся справа в тому, що в цьому овочі  міститься нітрат, який скорочує поглинання кисню організмом, що робить тренування менш нудними.

Експеримент був проведений на чоловіках  у віці від 19 до 38 років. Всі вони протягом шести днів випивали по 500 мл бурякового соку. Потім вони пройшли серію тестів, зокремавправи  на велотренажері. Пізніше було проведено аналогічний експеримент, але його учасникам вже давали  напій-плацебо з чорної смородини. У результаті з'ясувалося, що після вживання  соку буряка чоловіки, в середньому, крутили педалі на 11,25 хвилин довше.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100