07.03.2012 02:21   |   Здорове життя
Автор: Тетяна Ганницька

Яка ділянка на тілі найчистіша

Яка ділянка на тілі найчистіша

КИЇВ. 7 березня. АМН. Для того щоб відшукати на тілі людини самий "малонаселений" бактеріями ділянку тіла, учені обстежили десять добровольців. У результаті з'ясувалося - найчистіше на тілі місце - за вухами, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Експериментатори попросили своїх добровольців не митися протягом доби, а потім у них взяли проби на бактерії. Найбільше їх виявилося на передпліччях - тобто на ділянці тіла від зап'ястя до ліктя. Там знайшли притулок 44 види різних мікроорганізмів.

Вчені пояснили це тим, що протягом дня людина торкається до безлічі предметів. Кисті рук вона після цього миє, а ділянки вище них - ні.

З'ясувалося, що крім цього добре себе почувають мікроорганізми на обличчі і грудях. Проте  їх практично не виявилося ... за вухами. Там живуть лише 15 видів бактерій.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100