08.03.2012 08:08   |   Здорове життя
Автор: Ксенія Щербак

Прогноз для метеочутливих людей на 8 березня

Прогноз для метеочутливих людей на 8 березня

КИЇВ. 8 березня. АМН. В Україні утримається досить холодна погода з підвищеним атмосферним тиском. Низька для першої декади березня температура і підвищений тиск можуть стати причиною погіршення самопочуття у людей із судинними порушеннями і серцевими недугами.

У осіб з артеріальною гіпертонією, вегето-судинною дистоніэю, стенокардіэю, атеросклерозом судин головного мозку, які перенесли інсульт, або інфаркт, можливі скачки артеріального тиску, головний біль та біль в серці.

Фахівці рекомендують особам, які опинилися в групі ризику, не нехтувати порадами лікаря і вчасно приймати призначені лікарські препарати.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100