10.03.2012 03:07   |   Здорове життя
Автор: Дмитро Зезюлін

Створено унікальний некалорійний снек

Створено унікальний некалорійний снек

КИЇВ. 10 березня. АМН. Творці цього незвичайного продукту, що отримав назву "Popchips", стверджують, що в їх снек містить менше калорій, ніж водному апельсині або банані, що робить його абсолютно нешкідливим для організму, повідомляють іноземні ЗМІ.

Як пояснюють творці, унікальність приготування їх чіпсів і запорука їх низькій калорійності - використання методу, який традиційно використовується приприготуванні попкорна і цілком може замінити підсмажування картопляних чіпсів. Це означає, що чіпси готуються під впливом тепла і тиску, а негарячого і калорійного жиру.

В одному пакетику "Popchips" міститься всього 95 калорій, через що побалувати себе таким снеком зможуть навіть ті, хто постійно піклуватися про свою фігуру і строго стежить за калорійністю споживаних продуктів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100