11.03.2012 01:26   |   Здорове життя
Автор: Тетяна Ганницька

Волоські горіхи найкорисніші

Волоські горіхи найкорисніші

КИЇВ. 11 березня. АМН. Численні дослідження вчених довели, що найціннішими  серед горіхів є волоські, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

В них міститься як мінімум удвічі більшке антиоксидантів, що перешкоджають розвитку різних захворювань. У той же час волоські горіхи найчастіше вживають в сирому вигляді, а інші види горіхів - смажать. В процесі смаження якість антиоксидантів значно знижується.

У складі вольського горіха відсутня  клейковина, яка може викликати алергію. Інші ж види горіхів мають цей  глютен. Крім  того  волоський горіх є джерелом білка високої якості, різних вітамінів і мінералів, а також клітковини. До речі, біологічна активність антиоксидантів, у волоських горіхах, значно перевершує аналогічні показники інших видів горіхів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100