11.03.2012 12:28   |   Здорове життя
Автор: Дмитро Зезюлін

87-річний дідусь обожнює банджи-джампінг

87-річний дідусь обожнює банджи-джампінг

КИЇВ. 11 березня. АМН. Пристрасним захопленням 87-річного Гельмута Вірза є стрибки вниз головою з великої висоти. Про це АМН повідомили в прес-службі ВООЗ.

Колишній фармацевт відкрив для себе банджи-джампінг у віці 75 років.

"Стоячи нагорі, я відчуваю себе абсолютно спокійним", - говорить він, незважаючи на той факт, що єдиною його страховкою є гумовий канат, прикріплений до ніг.

Ось вже багато років Хельмут утримує рекорд, будучи найстарішим стрибуном з мотузкою у світі, і найближчим часом він не збирається переходити на шахи або боулінг.

ВООЗ створила ряд плакатів, що кидають виклик сформованим стереотипам, які доводиться долати літнім людям. На цих плакатах можна бачити літніх людей в позитивних ситуаціях - людей, які отримують задоволення від свого повноцінного життя. Як і на відеороликах в Інтернеті, на плакатах зображена кнопка "PLAY", що символізує динамізм і радість, які літні люди можуть і повинні мати у своєму житті.

Нагадаємо, шоколад запобігає появі зморшок, пов'язаних з дією ультрафіолету в сонячних променях. Для цього досить щодня вживати кілька квадратиків шоколаду. Однак підходить тільки шоколад з великим змістом флаванолів - антиоксиданту з какао-бобів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100