11.03.2012 16:26   |   Здорове життя
Автор: Дмитро Зезюлін

Психологи закликають стежити за доньками-підлітками

Психологи закликають стежити за доньками-підлітками

КИЇВ. 11 березня. АМН. Фахівці в галузі психології та здорового харчування закликають батьків бути максимально уважними до своїх дочок-підлітків, які дуже часто стають заручницями неправильних стереотипів, пишуть західні ЗМІ.

Дослідники стверджують, що в країнах Західної Європи практично кожна третя дівчинка-підліток у віці 14-15 років настільки стурбована своєю фігурою, що вважає за краще регулярно відмовлятися від сніданку, який є найважливішим прийомом їжі для підростаючого організму.

Результати соціологічного опитування підтвердили, що кожна п'ята дівчинка зазначеного віку відмовляється і від обіду, а кожена дванадцята - і від сніданку, і від обіду, що призводить до виснаження організму.

Автори дослідження стверджують, що причиною всьому - вплив телебачення і кіно, що пропагують нездорову худорлявість відомих моделей, співачок і актрис.

Нагадаємо, як правильно худнути в коментарі АМН розповіла лікар-дієтолог Оксана Скиталінская.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100