11.03.2012 17:25   |   Здорове життя
Автор: Дмитро Зезюлін

Пізні вечері не шкодять вазі - вчені

Пізні вечері не шкодять вазі - вчені

КИЇВ. 11 березня. АМН. Американські дослідники університету штату Орегон спростували теорію про те, що прийом їжі на ніч істотно впливає на вагу, повідомляють іноземні ЗМІ.

Дослідження вчених були проведені на макаках. Частині тварин видалили яєчники, щоб створити умови, подібні до періоду менопаузи у жінок, оскільки відомо, що представниці прекрасної статі суттєво набирають вагу саме у віці 40 - 50 років.

Результати досліджень показали, що ні видалення яєчників, ні вживання їжі в нічний час не чинить істотного впливу на організм макак. Тільки у 1/5 макак збільшилася вага, причому всього лише на 5%, що не можна вважати значною закономірністю.

Можливо, в організмі макак після видалення яєчників відбувалися й інші процеси перебудови організму, вчені не пояснюють це, тому що додаткові дослідження з цього приводу не проводилися.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100