21.08.2012 18:40   |   Здорове життя

Активні діти виростають щасливішими, ніж пасивні

Активні діти виростають щасливішими, ніж пасивні

КИЇВ. 11 березня. АМН. Фізично активні діти, коли виростуть, будуть щасливішими порівняно зі своїми однолітками. Такі висновки зробили вчені з Університету Дікін в Австралії.

Дослідники встановили чіткий зв'язок між тим, наскільки людина була активною в дитинстві, і тим, чи великий згодом ризик розвитку депресії в дорослому житті. Виявилося, що пасивність у дитинстві підвищує ймовірність розвитку депресії на 35% в порівнянні з тими, хто був активною дитиною.

Професор Феліція Джака пояснила: "Фізична активність в дитинстві може бути дуже важлива для розумового здоров'я в дорослому житті. Залучення в спорт дозволяє виробити навики боротьби зі стресом".

Також вчені пов'язали пасивність у дитинстві з труднощами налагодження соціальних контактів в молодості, пише The Times of India.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100