12.03.2012 11:06   |   Здорове життя
Автор: Ольга Завгородня

Майже 6% росіян курять при дітях

Майже 6% росіян курять при дітях

КИЇВ. 12 березня. АМН. 5,9% росіян курять у присутності дітей і не бачать у цьому нічого поганого. Такі данні соціологічного опитування оприлюднила прес-служба Мінздоровсоцрозвитку Росії.

За даними громадського інтернет-опитування, 57.1% росіян засуджують тих, хто курить при дітях. 11% респондентів відповіли, що не тільки не курять при дітях, а й у квартирі взагалі: отруйні речовини все одно осідають на поверхнях. 10.9% курять при дітях, але тільки на відкритому повітрі і видихаючи дим в інший бік.

2,9% опитаних курять у кватирку, вважаючи, що шкідливі речовини не поширюються у приміщенні. 4,3% палять при інших лише за "екстрених" умов: якщо на балконі дуже холодно або в машині, якщо на дорозі великий затор.

Нагадаємо, у батьків, які палять частіше ростуть діти з низькою успішністю в школі, вважають американські дослідники.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100