13.03.2012 12:40   |   Здорове життя
Автор: Наталя Казакова

30% чоловіків, що перенесли "свинку" у дитинстві, - безплідні

30% чоловіків, що перенесли "свинку" у дитинстві,  - безплідні

КИЇВ. 13 березня. АМН. Перенісши паротит у дитинстві чоловік у 30% випадків лишається безплідним. Про це на прес-конференції повідомив головний уролог МОЗ України Ігор Горпінченко, передає кореспондент АМН.

"Наші дослідження, проведені у інституті урології, показали, що найчастіше, причини безпліддя, особливо його незворотних форм, закладені у дитячому віці. Це можуть бути аномалії розвитку статевої системи, гіпоганатний стан, дитячі інфекції, приміром, паротит, який призводить до у 20%-30% випадках до незворотного безпліддя", - запевнив І. Горпінченко.

Нагадаємо, близько 1 мільйона подружніх пар в Україні є безплідними.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100