13.03.2012 12:55   |   Здорове життя
Автор: Наталя Казакова

15% чоловіків мають невиліковне безпліддя

15% чоловіків мають невиліковне безпліддя

КИЇВ. 13 березня. АМН. В Україні близько 10%-15% чоловіків мають невідворотне безпліддя. Про це на прес-конференції повідомив головний сексопатолог МОЗ України Ігор Горпінченко, передає кореспондент АМН.

"Приблизно 10%-15% чоловіків, які приходять до нас в клініку мають незворотні форми безпліддя, яке на сьогодні важко піддається лікуванню, або взагалі не лікується. Допоки в Україні не буде створена чітка система надання андрологічної допомоги чоловікам, доти проблема буде залишатися в тіні. Андролог - це спеціаліст, який займається проблемами чоловічого здоров'я, від народження і до глибокої старості. У нас немає такої системи, яка б слідкувала за генеративним здоров'ям чоловіків", - розповів І. Горпінченко.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100