13.03.2012 14:34   |   Здорове життя
Автор: Наталя Казакова

Безпліддя варто профілактувати з дитинства – експерт

Безпліддя варто профілактувати з дитинства – експерт

КИЇВ. 13 березня. АМН. Профілактика безпліддя має починатися з дитячого віку. Про це на прес-конференції повідомив головний сексопатолог МОЗ України Ігор Горпінченко.

"Ті форми безпліддя, які раніше вважалися безперспективними, сьогодні вирішуються за допомогою новітніх технологій. Але велике значення має профілактика. І ця профілактика має починатися з дитячого віку, з раннього виявлення, своєчасного лікування, з боротьби зі шкідливими звичками, адже алкоголь наркотики і куріння – ці всі фактори знижують дітородну функцію", - запевнив І. Горпінченко.

За словами експерта, людина не може бути щасливою у бездітному шлюбі.

"Ця людина, рано чи пізно зіштовхується з комплексом неповноцінності. Для кожної безплідної подружньої пари вирішення їхньої проблеми є дуже важливим фактором", - переконаний фахівець.

Нагадаємо, в Україні близько 10%-15% чоловіків мають невідворотне безпліддя.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100