13.03.2012 15:13   |   Здорове життя
Автор: Наталя Казакова

На 40% зросло чоловіче безпліддя в Україні

На 40% зросло чоловіче безпліддя в Україні

КИЇВ. 13 березня. АМН. За останні роки кількість випадків чоловічого безпліддя збільшилося на 40%. Про це на прес-конференції повідомив доцент кафедри урології Національного медичного університету імені О.О. Богомолець Олег Нікітін.

"За останні роки кількість випадків чоловічого безпліддя збільшилося на 40%. Це пов’язано не з тим, що чоловіче безпліддя стало збільшуватися, а з тим, що воно більш активно почало виявлятися. Приблизно у половині випадків, причиною безпліддя у сім'ї є чоловіче безпліддя. Така статистика існує у будь-якій країні, де є сучасна діагностика. В Україні за останні роки таке співвідношення: 20% причин безпліддя – це чоловічий фактор, а 80% - жіночий. Це співвідношення не об’єктивне і зумовлене тим фактором, що діагностика чоловічого безпліддя не є на високому рівні", - розповів О. Нікітін.

Нагадаємо, профілактика безпліддя має починатися з дитячого віку.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100