13.03.2012 15:46   |   Здорове життя
Автор: Наталя Казакова

Для регенерації населення у кожній сім'і має бути більше 2 дітей - експерт

Для регенерації населення у кожній сім'і має бути більше 2 дітей - експерт

КИЇВ. 13 березня. АМН. Для нормального відтворення населення має бути 2 і більше дитини на родину. Про це на прес-конференції повідомив головний сексопатолог МОЗ України Ігор Горпінченко.

"У нас така статистика по Україні, що народжується людей менше, ніж помирає. Відбувається вимирання нації. Для нормального відтворення населення має бути 2 і більше дитини на кожну сім'ю. Влада має прийняти суто державні позиції, які не пов’язані із медициною. У суспільстві має бути створення позитивного образу матері, і природну потребу людини реалізувати себе в суспільстві. Це мають бути різноманітні пільги матеріального і духовного характеру  для того, щоб відродити втрачену нами традицію багатодітних сімей", - розповів І. Горпінченко.

Нагадаємо, близько 1 мільйона подружніх пар в Україні є безплідними.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100